KONST / Litografier / Färglitografi 12261004
nr 1226 1004
Kjell Lönnå
(f. 1936), Sverige
Signerad, numrerad 208/300. Färglitografi. Motivet: 33,5x43,5 cm. Skänkt till auktionen av stadsbrud Anna Belfrage
Kjell Lönnå, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00
18 okt
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Läs mer om Stadsbrudskåren